„Trochę Względów, trochę Troski o Innych. W tym cała rzecz. Tak przynajmniej mówią.”; Alan Alexander Milne, Kubuś Puchatek
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – to wyjątkowe Święto!
Z tej okazji w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 11 w Krakowie zbierane były misie oraz artykuły plastyczno – piśmiennicze, gry, puzzle, bajki, kolorowanki.
Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie wręczyli misie i pozostałe artykuły pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, a wraz z nimi przekazali wsparcie w ich walce z chorobą. Wsparcie, które jest dla dzieci tak bardzo ważne w tych niezwykle trudnych chwilach.
To już siódma edycja akcji zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu w ZSP nr 11 w Krakowie.
Zanim Misie trafiły do dzieci, w szkole odbyły się nietypowe zajęcia edukacyjne, m. in. geografia, informatyka, religia, fizyka, j. angielski, biologia, religia. Zapraszamy do fotorelacji.
Serdecznie, z całego serca dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę.
Dziękujemy także za każdą miły gest i pozytywną informację poprzez Librus.
Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu