Dostępność nauczycieli

Deklaracja dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/23

Nr

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Jakub Szeliga

środa

7:00 – 7:45, sala 13

2.

Justyna Sikorska

środa

7:10 – 7:55, sala 16

3.

Marta Czuczwara 

piątek

9:45 – 10:30

4.

Anetta Leszczyńska

wtorek

8:50 – 9:35

5.

Mariola Jurkowska

środa

12:40 – 13:25

6.

Anna  Zalewska

piątek

8:50 – 9:35

7.

Jose Bujalance

wtorek

10:40 -11:25

8.

Małgorzata Fyda

czwartek

7:00 – 7:45, sala 8

9.

Mateusz Potoczny

środa

13.35 – 14.20

10.

Izabella Kunc

czwartek

10.40 – 11.25

11.

Mateusz Król 

Piątek 

11:35 – 12:20

12.

S. Ewelina Kotwica 

Czwartek 

13.35 – 14.20, filia s. 10

13.

Iwona Ferenc

Poniedziałek

10.40 – 11.25

14.

Edyta Janasik

Czwartek 

11.35-12.20

15.

Michał Krzywak

środa

11:35 -12:20

16.

Karol Maculak

wtorek

08:50 – 9:35

17.

Anna Malara

czwartek

8:50 – 9.35

18.

Ewa Cios 

środa 

10:40 – 11:25

19.

Marta Łopatowska

czwartek 

7:00 – 7:45, sala 20

20.

Katarzyna Kuklewicz

poniedziałek

11:35 – 12:20

21.

Małgorzata  Baja

poniedziałek

8:50 – 9:35

22.

Anna Michałek

czwartek

13:45 – 14:45

23

Dorota Guzowska-Murzyn

środa

11:35 – 12:20                                         

24.

Agnieszka Gałązka

poniedziałek

10:40 – 11:25 , p. nauczycielski filia                                                                                    

25.

Agnieszka Płatek

piątek

11:35 – 12:20

26.

Joanna Iniewicz

poniedziałek

8:50 – 9:35, p. nauczycielski filia

27

Beata Miąsko

wtorek

10:40 – 11:25, sala 5

28.

Agnieszka Długosz

piątek

8:50 – 9:35

29

Joanna Stachura

wtorek

10:40 – 11:25

30. 

Magdalena Maśnik

wtorek

10:40 – 11:25

31.

Agnieszka Szpala

wtorek

11:15- 12:00, p. nauczycielski filia

32.

Janina Suder

wtorek

9:45 – 10:30, filia pokój nauczycielski

33.

Magdalena Majcher

środa 

8:00 – 8:45, 4f

34.

Barbara Kumorek

czwartek

9:45 – 10:30, pokój nauczycielski filia

35.

Dorota Kaczmarczyk

piątek

14:25 – 15:10

36.

Jolanta Kasperczyk

piątek

11:40 – 11:25, sala 20

37.

Agata Mazanek

czwartek

11:00 – 11:45, gabinet pedagoga

38.

Małgorzata Gałęziowska

czwartek 

12:00 – 12:45, gabinet pedagoga

39.

Konstancja Sojka

czwartek

14:00 – 14:45, gabinet psychologa

40.

Beata Stręk

wtorek

10:40 -11:25, pokój nauczycielski

41.

Dominika Pardela

czwartek

9:45 – 10:30, pokój nauczycielski

42.

Zofia Skoczylas

1 i 4 środa

16.00 -16.45, sala 6 (obok świetlicy)

43.

ks. Paweł Filipiak

2, 4, 5 piątek

8:50 – 9:35

44.

Elżbieta Stroka

wtorek

11:30 – 12:15

45.

Ewa Madej

piątek

11:35 -12:20

46.

Edyta Lasek

wtorek

7:10 – 7:55

47.

Aleksandra Bilińska

poniedziałek

10:40 – 11:25, pokój nauczycielski

48.

Agnieszka Cichorz

poniedziałek

8:50 – 9:35 

49

Beata Łaszczyk

czwartek

8:50 – 9:35, p. nauczycielski filia

50.

Sylwia Babiak

środa

9.45 – 10.30, gabinet logopedy

51.

Maria Sieńko

poniedziałek 

9:45 – 10:30, pokój nauczycielski – filia

52

Grażyna Kosek

poniedziałek

9:45 -10:30, pokój nauczycielski 

53.

Karolina Raczyńska-Mróz

poniedziałek

7:10 – 7:55

54.

Maria Zakrzewska

wtorek

13:35 – 14:35

55.

Dorota Rosiek

czwartek

11.35 – 12.20

56 .

Alicja Trznadel   

środa    

13.45 – 14.45

57. 

Joanna Stanisz

środa

 10.40-11.25, pokój nauczycielski filia

58.

Marta Kajpust- Żak

poniedziałek

8.50 – 9.35

59.

Damian Głąb

poniedziałek 

9:45 – 10:30

60

Sołtysińska Katarzyna 

Poniedziałek 

9:45 – 10:30 

61

Patrycja Wilk

Czwartek

8:50 – 9:35, sala logopedyczna, filia

62.

Małgorzata Skrzyńska

Czwartek

9:45 – 10:30

63

Agnieszka Rachwał

Czwartek

14:00 – 15:00

64

Katarzyna Bocheńska

wtorek

8:50 – 9:35, pokój nauczycielski filia

65

Magdalena Bialik

środa

7:00 – 7:45

66

Iga Śmigielska

środa

10:15 – 11:00

67

Ewelina Klimek-Kupiec

środa

8:00 – 9:00

68

Jolanta Rzeszuto

wtorek

10:45 – 11:30, filia

69

70

71

Daniel Miśkowiak

Michał Krzywak

Ewa Różańska

środa

czwartek

środa

10:15 – 11:00 filia

10:30 – 11:30

16:00 – 17:00

Skip to content