Ksenia Badocha przewodniczącą ZSP nr 11 w Krakowie.

W piątek 23 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie wszystkich klas 4-8, a także Dyrekcja i nauczyciele. Oddano 405 głosów, z czego 8 było nieważnych. Największym zaufaniem została obdarzona Ksenia Badocha z klasy 8E, która w bieżącym roku szkolnym będzie pełniła fukcję przewodniczącej szkoły. Drugie miejsce w piątkowych wyborach zajął Wiktor Karcz z klasy 8D. Kolejne miejsca uzyskały Weronika Perzanowska (8E), Emilia Kwiecień (8F) i Zuzanna Świerk (5D).

Wszystkim gratulujemy i mamy nadzieję na owocną współpracę w Samorządzie Uczniowskim.

Izabella Kunc i Mateusz Potoczny

Wszystkim kandydatom dziękujemy i gratulujemy, a nowemu Samorządowi życzymy satysfakcji z dobrej i owocnej pracy.

Każdemu dziecku przysługują prawa dziecka tak, jak każdemu dorosłemu przysługują prawa człowieka.

Prawa dziecka są więc naturalną konsekwencją praw człowieka.

Praw tych nikt nie może dziecko pozbawić.

Uproszczona konwencja praw dziecka -czytaj

Regulamin Samorządu uczniowskiego – czytaj