Z Życia Świetlicy II

Zabawy ruchowe świetlica

Wyniki konkursu „Moja zakładka”

W dniach 08.04.- 22.04. na świetlicy szkolnej odbył się konkurs, w którym zadaniem dzieci było stworzenie zakładki do książki. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa wśród uczniów. Konkurs adresowany był do wychowanków świetlicy.
 Nadszedł czas na ogłoszenie wyników.  W zadaniu udział wzięło 17 osób.

Laureaci to:
I miejsce Milena Kubat 2d
II miejsce Weronika Gliwa 2d
III miejsce Monika Chwaja 5b

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję za każdą zakładkę, gdyż wszystkie były niezwykle kreatywne.

Organizator:
Marta Pałuk

Dzień Ziemi w świetlicy

Moja zakładka do książki

Serdeczne zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą zakładkę  do książki. Prace w terminie 08.04.-22.04 prosimy składać u wychowawców świetlicy. Zapraszamy do zabawy!

Konkurs plastyczny pt.” Kartka wielkanocna”

W dniach 18.03-25.03.2024 w świetlicy odbywał się konkurs plastyczny pt: ”Kartka wielkanocna”. Uczniowie wykonywali kartki różnymi technikami. Kartki stanowią dekoracje sali świetlicy.

Spośród kartek wielkanocnych wybrano najładniejszą, którą wykonała Lena Batko z klasy 3e.
II miejsce przyznano Leyli Amrahovej z klasy 3d.
III miejsce zdobyła Hanna Majkut z klasy 2a.

Bardzo dziękujemy wszystkim za prześliczne kartki wielkanocne a Laureatom gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

21.03.2024 „Dzień Kolorowe Skarpetki” w świetlicy

Jak jadasz, takie zdrowie posiadasz

Od 11.03-15.03.2024,  uczniowie w świetlicy uczestniczyli w cyklu zajęć dotyczących zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Były zagadki, quizy, pogadanki, przypomniano piramidę zdrowego odżywiania na podstawie której tworzono przykładowe jadłospisy oraz film edukacyjny. Materiały z zajęć stanowią dekoracje sali świetlicy.

Dzień Kobiet w świetlicy

Koty, kotki, koteczki – koci świat – wyniki konkursu klas pierwszych

I miejsce – Antonina Zając

II miejsce – Maksym Mazgaj

III miejsce – Ula Chłoń

Wiosna w wazonie

Prace plastyczne klas pierwszych na Filii świetlicy.

Półkolonia z cyklu ” Zima w mieście”

Wrotki, Wieliczka, zajęcia plastyczne w Muzeum.
Zajęcia na miejscu, w filii,  zajęcia na podłodze interaktywnej.

Koty, kotki, koteczki – wyniki konkursu

Konkurs plastyczny pt. „Koty, kotki, koteczki – czyli koci świat”.  W dniach od 26.02-06.03.2024 w świetlicy odbył się konkurs plastyczny pt: ”Koty, kotki, koteczki – czyli koci świat”. Spośród złożonych prac wyłoniono I miejsce które zdobyła Oliwia Stręk z klasy 3d. II miejsce przyznano Weronice Gliwa z klasy 2 d, a III miejsce zdobyła Oliwia Czekajło – z klasy 2d. Wyróżniono pracę Aleksandry Bryndal i Zofii Kunat – Dębickiej z klasy 3b. Wszystkim którzy wykonali pracę na konkurs bardzo dziękujemy a Laureatom gratulujemy. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zajęcia plastyczne klas pierwszych na Filii świetlicy

Prace plastyczne wykonane przez klasy 1 pt „Nasi skrzydlaci przyjaciele za oknem-Sikorka Bogatka”.

Muzyczny konkurs kolęd i pastorałek. 🎶🎤🎶

26.01.2023 w świetlicy odbył się konkurs muzyczny „ Kolęd i pastorałek”. Było nastrojowo i klimatycznie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy pięknego występu.

Dzień Babci

Prace wykonywane przez klasy 1 z okazji dnia babci.

Maski karnawałowe

Prace wykonane przez uczniów klas pierwszych. 🙂

Konkurs dla klas pierwszych zorganizowany przez filię świetlicy.

Skrzydlaci Przyjaciele

Od 08.01-12.01.2024 Świetliczaki uczestniczyli w cyklu zajęć pt.: „Skrzydlaci przyjaciele- pomóżmy ptakom przetrwać zimę”. Były pogadanki, quizy, kolorowanki. Uczniowie różnymi technikami wykonywali pracę plastyczne zgodnie z tematyką zajęć. Prezentujemy niektóre prace plastyczne, które stanowią dekorację sali świetlicy.