Informacje organizacyjne:

• Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.
  • W przedszkolu znajdują się 3 grupy.
  • Obecność dzieci w przedszkolu ewidencjonujemy za pomocą kart monitoringu. Karty przykładane są do czytnika rano przy przyjściu i tak samo, odbijane przy wyjściu.
  • Godziny posiłków poszczególnych grup:

Grupa I: śniadanie 8:30 / obiad 11:30 / podwieczorek 14:00,

Grupa II: śniadanie 9:00 / obiad 12:00 / podwieczorek 14:30,

Grupa III: śniadanie 8:30 / obiad 11:30 / podwieczorek 14:00.

• Przyprowadzanie/odbieranie dzieci, w ramach deklarowanych godzin. Schodzenie się dzieci do g. 9:00. O godzinie 9:00 przedszkole jest zamykane, a do kuchni zgłoszona zostaje liczba posiłków do przygotowania. Prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci i uwzględnienie godziny pierwszego posiłku.
  • Podstawa programowa w przedszkolu jest realizowana w godzinach 8.00-13.00.
  • Prośba o zapoznanie się z dokumentami: Statut przedszkola (dostępny na stronie internetowej), Zasady obowiązujące w przedszkolu, Procedury bezpieczeństwa, Ramowy Plan Dnia (dostępne na stronie internetowej).

Prosimy o zaopatrzenie dziecka w:

• wygodne pantofle, stabilne, najlepiej na gumowej podeszwie (zapinane na rzepy lub wsuwane – dzieci młodsze), które samo potrafi założyć;
  • zapasowe ubrania (podkoszulki, getry lub spodenki, bielizna, skarpetki) włożone w podpisany worek bawełniany; w/w ubranka pozostawiamy w szatni, na półce dziecka – worki z ubraniami i obuwiem na zmianę powinny być zabierane codziennie do domu i przynoszone kolejnego dnia (wszystkie grupy)
  • dzieci najmłodsze (grupa I) – kocyk wraz z podusią włożone w podpisany bawełniany worek, zostawione w poniedziałek na cały tydzień w przedszkolu, zabierane na weekend do odświeżenia (nie będą potrzebne piżamki);
  • chusteczki nawilżane;
  • chusteczki higieniczne w pudełku;
  • mokry papier toaletowy;
  • Wszystkie rzeczy osobiste przyniesione do przedszkola prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka.

Dodatkowe informacje:

• Wybór pakietu edukacyjnego na cały rok, będą z rodzicami konsultować wychowawcy poszczególnych grup.
  • dostaną Państwo wzór upoważnienia do odbioru dziecka przez osoby inne niż rodzice lub opiekunowie prawni. Prosimy o jego wypełnienie, podpisanie i dostarczenie pierwszego dnia w przedszkolu (rodziców również wpisujemy)

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 12 65 815 44

Pod tym numerem zgłaszamy również nieobecność dziecka.