„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej              w rozwoju oraz edukacji dzieci, ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
W naszym przedszkolu, tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek oraz atrakcji. Przedszkolaki zostały  zaproszone do wspólnych zabaw,  konkursów tańców i plastycznej kreatywności. Radość, śmiech i entuzjazm świadczyły o wspaniałej zabawie:)
Wszystkim przedszkolakom tym małym i dużym, życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą oraz niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Niech Wasze wszystkie marzenia się spełniają:))))