W tym roku szkolnym kontynuujemy udział w ogólnopolskim programie, którego celem jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego oraz zużytych baterii.
W ten sposób zdobywamy kupony Funduszu Oświatowego, które później wymieniamy na pomoce dydaktyczne dla uczniów.
Zbieramy między innymi zużyte: mikrofalówki, ekspresy do parzenia kawy i herbaty, odkurzacze, żelazka, tostery, frytownice, czajniki, młynki do kawy, roboty kuchenne, zegary, wagi, suszarki do włosów, lokówki, komputery PC, monitory komputerowe, akcesoria PC (mysz, klawiatura, słuchawki i inne drobne urządzenia), laptopy, netbooki, drukarki, telefony stacjonarne, faksy, radia, kamery video, cyfrowe aparaty fotograficzne, odtwarzacze video, magnetowidy, sprzęt hi-fi, wieże.

Czas trwania akcji – rok szkolny 2023/2024 – do końca maja.

Zapakowane elektrośmieci i podpisane (imię i nazwisko ucznia, klasa) można zostawiać codziennie na dyżurce w głównym budynku szkoły lub przynosić bezpośrednio do sali nr 8, I piętro.

Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu na bieżąco będą uzupełniać specjalnie w tym celu zamówiony pojemnik.

ZDOBYWAJMY PUNKTY I WYMIENIAJMY NA POMOCE DYDAKTYCZNE DLA NASZYCH UCZNIÓW!

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!!!

SZKOLNY KUB WOLONTARIATU