AKCJA – KRAKOWSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – SKW

ZADBAJ O POTRZEBUJĄCYCH MIESZKAŃCÓW KRAKOWA!

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkie chętne Rodziny oraz Pracowników Szkoły do udziału w kolejnej akcji Krakowskiej Zbiórki Żywności.

Organizator: Bank Żywności w Krakowie we współpracy z Miastem Kraków

Termin: 9–13 października 2023

Potrzebne produkty:

konserwy mięsne, konserwy rybne, konserwy warzywne, dżemy, mleko UHT, olej, ryż, mąka, kasza, czekolada, bakalie,  soki, oraz produkty żywnościowe dla dzieci.

Miejsce zbiórki – dyżurka – główny budynek szkoły oraz sala nr 8, I piętro.

W wyznaczonym terminie  wolontariusze SKW będą odbierać produkty z dyżurki w głównym budynku szkoły i umieszczać w specjalnych, okolicznościowych pudełkach kartonowych.

Dla celów formalnych, proszę dołączyć kartkę z danymi: imię i nazwisko ucznia, klasa.

Po zakończeniu akcji wolontariusze dokonają podsumowania akcji, sporządzą protokół, a Bank Żywności w Krakowie odbierze zebrane dary i przekaże je najbardziej potrzebującym mieszkańcom Krakowa.

Dziękujemy za wsparcie  potrzebujących i za przyłączenie do kolejnej akcji Szkolnego Klubu Wolontariatu!