W dniu 19 października klasy 4a i 4c oglądały spektakl teatralny pt. „Dzika Fizyka” w Teatrze Współczesnym w Krakowie. Uczniowie”odwiedzili” laboratorium Marii Skłodowskiej- Curie! Podczas wesołej i zwariowanej lekcji, aktorzy przybliżyli najmłodszym wspaniały świat fizyki i chemii. Nasza para naukowców  opowiedziała (czasem też śpiewająco) i przeprowadziła różne eksperymenty, którymi udaje się im opisywać otaczający nas świat. „Dzika fizyka” to wesoła strona nauki, dostosowana do najmłodszych tak, by zachęcić ich poznawania tego co dookoła. Spektakl był barwny i przystępny tak, by jak najlepiej trafić do młodszych uczniów, okraszony był sporą dawką humoru i zabawy. Uczniowie aktywnie brali udział w spektaklu, wchodzili w interakcje z aktorami,brali udział w prowadzeniu eksperymentu.