Nasze przedszkole zostało niedawno wyposażone w nowoczesną pomoc edukacyjną, jaką jest mata do podłogi interaktywnej. Nie da się ukryć, że zabawa na niej sprawiła dzieciom wiele radości. Pomimo deszczu za oknem, przedszkolaki z grupy II i III chętnie testowały nowe gry i działania, które zachęcały do podejmowania różnorodnych wyzwań i aktywności. Śmiechu i pozytywnych emocji nie było końca! Dzieci nie tylko sprawdzały swoją wiedzę, zgadując na przykład odgłosy wybranych zwierząt, ale również mogły wykazać się umiejętnością gry w piłkę (jak na prawdziwym boisku), bądź zręcznością w łowieniu rybek przez meduzy, czy w rzucie woreczkiem do celu. Zabawa na macie mocno angażowała i dyscyplinowała nawet największe „wiercipięty” J. Na pewno jeszcze nie raz, wykorzystując podłogę interaktywną, nasze przedszkolaki będą się na niej uczyć, bawić bądź doświadczać niezwykle trudnej sztuki relaksacji! Dziękujemy za wspaniały prezent!