Dzień Kubusia Puchatka
Kubuś Puchatek to nasz przyjaciel,
gdy widzi miodek to w górę skacze.
Wtedy ma humor, wesołą minkę
i głaszcze swój brzuszek wielki jak piłkę…”

18 stycznia dzieci na całym świecie obchodzą Dzień Kubusia Puchatka. Dzień ten również świętowały nasze przedszkolaki,  który obchodzony jest na pamiątkę urodzin jego twórcy – Alana Alexandra Milne’a. Bohater powieści Milne’a, amator miodku mieszkający w Stumilowym Lesie, jest kultową postacią dla przedstawicieli kilku pokoleń. Dzień ten był doskonałą okazją do przypomnienia przygód Kubusia Puchatka. Dzieci rozwiązywały zagadki, oglądały przygody zwierząt ze Stumilowego Lasu, układały puzzle, tańczyły i brykały ze swoim ulubionym bohaterem. Nie zabrakło również degustowania przez przedszkolaków smakowitego miodu. Na zakończenie dzieci wykonały prace plastyczne, w których królował oczywiście – Kubuś Puchatek.
Dziękujemy Ci Kubusiu Puchatku, że jesteś i zawsze z nami będziesz!:)

Więcej zdjęć znajdziesz w: Z życia Przedszkolaka