Dnia 6 lutego odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy pod hasłem „W świecie zwierząt”. Całe wydarzenie poprowadził DJ Konrad Błachno, który nie tylko zachęcał wszystkich do tańca, ale także rozbawiał znanymi przebojami muzycznymi. Przedszkolaki ze wszystkich grup przeistoczyły się w różne zwierzęta, tworząc magiczną atmosferę. Dzieci doskonale bawiły się, uczestnicząc wspólnie z paniami w tańcach przeplatanych zabawami.  Podczas zabawy, dzieci miały również okazję skosztować poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy:)
Serdecznie dziękujemy DJ-owi Konradowi  za wspaniałą oprawę muzyczną, która wprawiła wszystkich w świetny nastrój. To był bal pełen niezapomnianych przeżyć i wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.

Więcej zdjęć: Z Życia Przedszkolaka