21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. W tym dniu uczniowie klasy 3e pożegnali zimę i powitali wiosnę.

Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy. Tego dnia uczniowie zaangażowali się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowali kolorowe stroje i dekoracje. W szkole od rana zrobiło się wesoło, rozpoczęły się obchody pierwszego dnia wiosny. Punktem kulminacyjnym wiosennego święta było pożegnanie zimowej pory roku. W kolorowym korowodzie z wiosennymi gaikami wyruszyliśmy, aby przywitać wiosnę.

W tym dniu wszyscy bawili się doskonale, ruch na świeżym powietrzu sprawił uczniom wielką radość. Cieszymy się, że już przyszła wiosna!

Wychowawca:
Joanna Stanisz