Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas ósmych

W związku z tym, iż powoli kończy się przygoda ze szkołą podstawową i  nadchodzi czas wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, a to rodzić może wiele pytań i wątpliwości, wychodząc Wam naprzeciw chcemy zaproponować indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym. Szkolny doradca zawodowy pomaga uczniom w planowaniu kariery zawodowej opartej na dopasowaniu indywidualnych predyspozycji, zainteresowań i możliwości zawodowych do wymagań rynku pracy. Uwaga – doradca wskazuje drogi, nie decyduje za kogoś.

Wszystkie osoby zainteresowane konsultacjami prosimy o kontakt z panem Michałem Krzywakiem poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Spotkania konsultacyjne odbywają się w poniedziałki w godzinach 14:35-15:35 tylko po wcześniejszym umówieniu terminu.

Wewnątrzszkolny System Doradztwa Zawodowego