#KamyczkiNadziei

Kamyczki Nadziei z ZSP nr11 w Krakowie już w drodze na żonkilowy konkurs!
39 uczniów włączyło się do niezwykłej  akcji „Hospicjum św. Łazarza” i pomogło  nadziei wyruszyć w podróż, a to za sprawą wyjątkowych kamyczków.
Ta zabawa wędrujących kamyczków przypomina i uczy nas wszystkich, że jesteśmy razem w radości i cierpieniu. Wędrujące kamyczki zachęcają, aby nie przechodzić obojętnie obok osób potrzebujących pomocy, bo nawet najmłodszy, może zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka.
Autorzy: Wiktoria, Julia, Ola, Patrycja, Magda, Ewa, Emilia, Michał, Kinga, Oliwia, Zuzia Ś., Jakub, Anna, Tomasz, Alicja, Zosia, Szymon, Martyna, Alicja, Łucja, Zuzia, Anna R., Milena, Alicja W., Ola K., Gaja, Zosia M., Eliza, Jowita, Kuba, Szymon, Julia, Lena, Oliwia, Michał W., Natalia, Michał Ś., Szymon, Milena C.

Wasze kamyczki są wspaniałe, pełne radości i nadziei!
Wykonane z własnej woli i z głębi serca!

Dziękuję,
Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu