Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Szkolni opiekunowie STARS Agnieszka Gałązka i Marta Pałuk serdecznie zapraszają na szkolny przejazd rowerowy, który odbędzie się 10.06.2024 r. o godzinie 14:30 spod głównego budynku szkoły.
PROGRAM: 🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴
14:30 – zbiórka na placu przed szkołą (ul. Aleksandry 17).
14:45 – 14:55 – przywitanie uczestników przejazdu i przekazanie informacji nt. zgromadzenia (cel, trasa, zasady przejazdu rowerowego itp.).
ok. 15:00 – rowerzyści wyruszą i będą jechać ulicami Krakowa po poniższej trasie (czas przejazdu szacowany na około godzinę).
PROJEKTOWANA TRASA 🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴🚴‍♀️🚴
ZSP nr 11 – ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej – ul. Leonida Teligi – ul. Konrada Wallenroda – Przystanek Good Lood (ok. 20 minut)🍦🍧🍨 –
ul. Konrada Wallenroda – ul. Leonida Teligi – ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej – ZSP nr 11.
Informacje dodatkowe:
Na trasie przejazdu obowiązują przepisy ruchu drogowego, kask ochronny na głowę oraz elementy odblaskowe.
Zapisy u szkolnego opiekuna STARS – Marty Pałuk do 07.06.2024 r. (piątek) poprzez Librus (wiadomość od rodzica) z oświadczeniem/zgodą znajdującą się na samym dole ogłoszenia. Wyjazd szkolny adresowany jest do uczniów klas 3-8.
Uczniowie klas młodszych mogą wziąć udział jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów.
Punktem kulminacyjnym jest lodziarnia rzemieślnicza Good Lood 🍦🍨🍦 – ul. Konrada Wallenroda nr 18. (Zakup we własnym zakresie).
Odbiór uczestników ok. godziny 16:00 .
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w przejeździe – propagując zdrowy i ekologiczny styl życia.

Informacje do umieszczenia w wiadomości do szkolnego Opiekuna STARS Marty Pałuk
Wyrażam zgodę na udział syna/córki ……………………………………. (imię, nazwisko, klasa, proszę wpisać) w szkolnym przejeździe rowerowym, który odbędzie się dnia 10.06.2024 r. w godzinach od ok. 14:30 do ok. 16:00.
Zgłoszenie dziecka jest formą zgody na jego udział w szkolnym przejeździe rowerowym.
1. Oświadczam, że nie ma przeciwwskazań lekarskich, aby syn/córka uczestniczył/a w przejeździe rowerowym. Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka podczas w/w imprezy, na potrzeby fotoreportażu
w mediach.
2. Oświadczam, że dziecko posiada niezbędną wiedzę i umiejętności poruszania się rowerem po drogach.
3. Oświadczam, iż stan techniczny roweru dziecka pozwala na bezpieczny przejazd.
4. Dziecko wraca samo po zakończonym przejeździe/Dziecko odbiera rodzic – nr telefonu do kontaktu: …………………… (proszę wpisać). PROSZĘ WYBRAĆ WŁAŚCIWE.